Pensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba Szrenica

Pensjonat
"WILLA ONYKS"

POLSKA - SUDETY
58-580 Szklarska Poręba
ul. Narciarska 5
tel.: 48 75 717 43 34
kom.: 48 885 041 042
kontakt@willaonyks.pl
www.willaonyks.pl

Pensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba Szrenica
 

Pensjonat "Willa Onyks" jest położony w południowo-zachodniej części Szklarskiej Poręby, tuż obok (150 metrów) wyciągu krzesełkowego na Szrenicę, oraz kompleksu SKIARENA SZRENICA. Szklarska Poręba to malownicza miejscowość położona na wysokości od 440 do 880m n.p.m na pograniczu Karkonoszy i Gór Izerskich. Nad miastem góruje szczyt Szrenica (1362m n.p.m.), a ono samo słynie z najlepszych terenów narciarskich (narciarstwo biegowe i zjazdowe) w Polsce. Na terenie Jakuszyc - 9km od centrum Szklarskiej Poręby - co roku rozgrywany jest Bieg Piastów.

Śnieg utrzymuje się tutaj aż do późnej wiosny, a trasy biegowe liczą ponad 100km łącznej długości. W okresie letnim służą doskonale miłośnikom cyklingu. Ośrodek narciarski SkiArena jest jednym z najlepszych w Polsce - 5 wyciągów i 13km tras zjazdowych.

Szklarska Poręba to jeden z najlepszych całorocznych ośrodków rekreacyjnych i wypoczynkowych w Polsce. W Pensjonacie Willa Onyks zapewniamy Państwu ogółem 20 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych o wysokim standardzie. W pokojach znajdują się duże łazienki z WC i prysznicem. Wszystkie pokoje utrzymane są w najwyższej czystości, przestronne, ciepłe i dobrze naświetlone. Są one wyposażone w telewizory LCD, a także dostęp do telewizji satelitarnej. Oferujemy bezprzewodowy internet na terenie całego Pensjonatu.

Na długie zimowe wieczory proponujemy spędzenie czasu w dostępnej dla naszych gości sali kominkowej. Na terenie posesji znajdują się również oświetlone, niestrzeżone miejsca parkingowe. W okresie zimowym wymagane jest posiadanie łańcuchów przeciwśnieżnych.

Pensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba SzrenicaPensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba SzrenicaPensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba SzrenicaPensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba Szrenica
 

Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszym pensjonacie był przez Państwa miło wspominany. Służymy pomocą w organizowaniu (odpłatnych) wycieczek po regionie i do naszych sąsiadów (Praga, Drezno). Właścicielem Pensjonatu Willa Onyks jest instruktor narciarstwa zjazdowego z wieloletnim doświadczeniem , posiadający uprawnienia państwowe MENiS, który naszym gościom oferuje naukę techniki jazdy na nartach - indywidualnie, lub w grupie , dla początkujących oraz wysokozaawansowanych narciarzy.

Poniżej przedstawiamy Państwu zestawienie cen za wynajęcie pokoju w naszym Pensjonacie. Są one zróżnicowane, bowiem zależą od długości pobytu, ilości osób i sezonu. W celu ustalenia dokładnej ceny za wynajem pokoju prosimy o kontakt.
Okres letni: 55-95zł/os zł od osoby
Okres zimowy: 95-130zł /os zł od osoby
Boże Narodzenie i Sylwester: 140zł/os z HP zł od osoby

Potwierdzeniem rezerwacji, po uprzednim kontakcie telefonicznym jest wpłata zadatku w wysokości 30% kwoty całkowitej. W razie rezygnacji z pobytu zadatek nie podlega zwrotowi. Poniżej znajduje się numer naszego konta.

Irena Łubkowska
ipko 47 1020 2124 0000 8102 0043 3318

Wszelkie opłaty oraz formalności związane z meldunkiem załatwiamy w dniu przyjazdu. Opłata miejscowa (klimatyczna) wynosi 1.90zł od osoby za każdy dzień pobytu.

Pensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba SzrenicaPensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba SzrenicaPensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba SzrenicaPensjonat Willa Onyks odpoczynek w Sudetach Szklarska Poręba Szrenica
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!